De mi van, ha lekerül a ruha?

Nagyon érdekes véleményt posztolt a Facebookon Csörgő Adrienn WBPF-világbajnok arról, hogy milyen népbutítással próbálnak eladni olyan termékeket, amelyekkel a nők szebbnek látszanak, de valójában nem lesznek szebbek. Elmondja, melyik az az út, amellyel valóban sikert lehet elérni.

4 Tovább

Regős Lili a második legszebb magyar sportolónő?

A Blikk szavazást indított arról, hogy ki a legszebb magyar sportolónő. A világ legjobb testű nőjének is nevezett Regős Lili kedd este a második helyen állt a voksoláson - jelenleg a harmadik -, de még bármi megtörténhet. Itt szavazhatsz!

Íme, a magyar testépítés álompárja

Lengyel Vivien tavaly aranyérmet nyert a WBPF indiai világbajnokságán a 160-165 cm közötti model physique kategóriában. Párja, Molnár Péter nemcsak a saját kategóriáját nyerte meg, hanem ő lett az abszolút győztes, a Mr. Universe.

Ilyen egy tökéletes női has

Frits Patrícia fitneszmodell megmutatta nőies hasát, és a Facebookon arról is írt, hogy nagyon motiváltnak érzi magát, és imádja a sportágat.

Első lett a 42 éves anyuka

Czink Andy első helyezett lett a NAC dél-németországi nemzetközi versenyén (SÜD Deutsche Meisterschaft).